Prodej RD 3+1 v Starosedlském Hrádku, okr. Příbram

Kontakt na makléře:

Věra Schneiderová
e-mail: domy@alvereality.cz
telefon: 724 764 888

Základní údaje:

Typ: rodinný dům, vila
Adresa: Starosedlský Hrádek
Velikost: 3+1
Zastavěná plocha: 100 m2
Užitná plocha: 100 m2
Pozemek: 569 m2
Okna: dřevěná okna
Střecha: betonové tašky
Topení: ústřední na tuhá paliva
Cena: 1 790 000,- Kč
JIŽ PRODÁNO!

Popis:

Prodej rodinného domu o velikosti 3+1 s garáží a venkovní pergolou, po celkové vnitřní rekonstrukci ve Starosedlském Hrádku, okr. Příbram. Dům není podsklepen, je zde vstupní veranda dále kuchyň s novou dlažbou a vestavěnou kuchyňskou linkou, dále je zde obývací pokoj s dřevěnou podlahou, dětský pokojík s plovoucí podlahou, ložnice s plovoucí podlahou a koupelna, která je rovněž po celkové rekonstrukci. V ložnici bylo provedené obezdění cihlami zn. HEBEL, všude je provedeno odvedení vlhkosti drenážemi.
Topení je ústřední na tuhá paliva v kuchyni je i podlahové topení (vodní), elektřina 220/380 - nové rozvody, voda v plastu z vlastní studny, odpad je sveden do septiku. Kotelna s kotlem na tuhá paliva je přístupná z venku, topná sezóna není finančně náročná současní majitelé protopí asi okolo 16.000,- Kč za rok.
Nová střech po rekonstrukci krytina KM BETA. Podél domu byla udělána drenáž proti vlhkosti. Součástí nemovitosti je garáž pro 2 osobní automobily, dílna, na dvoře je posezení s krbem a dřevěnou pergolou a zahradním jezírkem, vjezd na dvůr je připraven na pokladku zámkové dlažby je zde plocha na parkování pro dva osobní automobily. Je zde udělán zděný kotec pro psa, v zahradě je také malý sklípek. Pozemek je oplocený novým dřevěným plotem. Dům je ihned volný provedena kompletní vnitřní rekonstrukce, zbývá vyměnit okna a udělat novou fasádu a dům bude kompletně zrenovován.
Obec Staroselský Hrádek se nachází v malebné krajině Středních Čech, je vzdálena 7 km od Březnice, 17 km od Příbrami, sjezd ze Strakonické dálnice je asi 5 km- Praha autem za 40 minut. V obci se nachází zámeček Starosedlský Hrádek sloužící v současné době jako rekondiční centrum, hotel. Krajina vhodná k turistice cykloturistice, houbaření aj. nedaleko domu lesy.Při rychlém jednání sleva!!

Galerie obrázků:

 - 1  - 2  - 3
 - 4  - 5  - 6
 - 7  - 8  - 9
kotec - 10kotec pergola - 11pergola kuchyně - 12kuchyně
ložnice - 13ložnice ložnice - 14ložnice koupelna - 15koupelna
dětský pokoj - 16dětský pokoj dětský pokoj - 17dětský pokoj obývací pokoj - 18obývací pokoj
obývací pokoj - 19obývací pokoj

Rezervace:

Pokud chcete tuto nemovitost rezervovat, tak kontaktujte makléře na e-mailu : domy@alvereality.cz

Dotazy na makléře:

Dotaz na makléře můžete zaslat tímto formulářem. Pro úspěšné odeslání vyplňte všechna pole.

Jméno:
Kontakt:
Text:

Alvereality